COVID-19
Босна и Херцеговина Тренутно заражени 9505 (+693) Излијечени 25779 (+219) Преминули 1031 (+14)
COVID-19 Босна и Херцеговина
Тренутно заражени 9505 (+693)
Излијечени 25779 (+219)
Преминули 1031 (+14)
ДржаваЗаражениИзлијечениПреминули
САД27485865546675226204
Шпанија995458034210
Француска79002110683933885
Индија7400546795103115950
Уједињено Краљевство718575043967
Бразил3983364721593154888
Русија325823109656024952
Холандија24626106873
Белгија2081942147610489
Украјина1776801322195927
Аргентина16225282964727100
Мексико14623762758486893
Италија14273925500536705
Чешка113219791081619
Шведска10142605929
Пољска99844988843851
Бангладеш785633088455723
Иран7523143870931346
Њемачка706003021009961
Колумбија6813687673129272
Индонезија6274329750912857
Ирак5809836613410366
Перу5174978849433875
Хондурас51720359302582
Јужна Африка4808063956818656
Румунија472021378356065
Етиопија45481436381371
Непал4447699605791
Филипини439903115066747
Португал39625618982213
Тунис387075032711
Костарика36591601091222
Турска350293069399445
Швајцарска35018546002145
Либан3430729498531
Мађарска34016149051259
Јордан334357123414
Мароко271381488383027
Ирска27027233641865
Боливија259851055268526
Словачка25100840498
Либија2242028440765
Канада221511717439794
Панама211261020282585
Израел210202832052278
Доминиканска Република20498992712204
Мјанмар1868318874945
Јерменија18190492191121
Парагвај17675371671231
Молдавија17258490831617
Грчка159529989528
Аустрија1586752617925
Алжир14610383461873
Чиле1413346664313702
Бугарска13430174141019
Оман12980973671137
Кенија1228332522842
Грузија120339003172
Босна и Херцеговина9505257791031
Пакистан93783086746692
Словенија88606922200
Саудијска Арабија84813292705217
Кувајт7894109916721
Малезија782714931199
Еквадор752413418712404
Бјелорусија746980503937
Гватемала7069916043546
Албанија696810225458
УАЕ6846111814472
Венецуела658180316747
Хрватска645921435393
Палестина625341455421
Судан61246764836
Киргистан5897464441118
Данска588130432690
Сјеверна Македонија567317673850
Азербејџан550340448642
Јапан5291865131676
Афганистан5185338241501
Гвадалупе50152199115
Ангола47613037251
Botswana467391521
Норвешка463011863279
Литванија45203599120
Србија429231536780
Јамајка41984002174
Црна Гора406411581247
Финска39169800355
Нигерија3708567971125
Уганда3625706697
Ел Салвадор358927453933
Сирија33301596254
Бахреин313775089307
Централноафричка Репубика2872192462
Катар2854126866224
Казахстан26691053011796
Луксембург26348471136
Латвија2409134147
Узбекистан240861068534
Шри Ланка2341345713
Бахами22743525124
Мартиник21359824
Мозамбик2105900778
Намибија170710528132
Малта1649333146
South Sudan1502129055
Тринидад и Тобаго1477375898
Хаити14427303231
Аустралија139225147905
Ј. Кореја139023584450
Кипар1370144425
Француска Полинезија1330320216
Андора1288227362
Исланд1206301311
Сенегал118813975321
Конго1177388792
Мајоте1152296443
Египат1150984136142
Белизе1114172745
Никарагва10544225155
Камерун102820117425
Зеленортска острва1022679287
Гвинеја10211044770
Малдиви10001023437
Malawi9224757182
Lesotho91496143
Гвајана8862796114
Гамбија8792658118
Tajikistan877961780
Естонија766333471
Мали6862593132
Сомалија6233166101
Замбија59815038346
Гвинјеа Бисао544181841
Буркина Фасо517182465
Sierra Leone498176573
Того498155551
Реунион459444517
Уругвај429214252
Конго40110362303
Гана39746752312
Габон378845254
Куба3725806127
Мадагаскар35716215238
Танзанија30518321
Курасао2924661
Зимбабве2627692233
Аруба256406534
Есватини2475437116
Кина247808344634
Француска Гвајана204999569
Обала Слоноваче17720044121
Руанда165479734
Хонг Конг1615004105
Тајланд155349559
Св. Мартин1433808
Гибралтар1404810
Бенин125233041
Yemen1221338597
Мауританија1127359163
Чад107119993
Лихтенштајн1061451
Сингапур865781928
Еритреја643880
Вијетнам63104635
Каналска Острва6165948
Св. Мартин5967522
Суринам564979109
Нови Зеланд56183125
Џибути54538461
Burundi524971
Монако422272
Тајван424957
Diamond Princess (крузер)4065913
Екваторијална Гвинеја37495483
Сан Марино3668842
Папуа Нова Гвинеја335417
Маурицијус3037910
Бутан293020
Либерија29127382
Caribbean Netherlands261213
Sao Tome and Principe2089815
Кајманска Острва202141
Антигва и Барбуда181013
Св. Барт17550
Фарска Острва164720
Монголија153120
Нигер15112869
Ватикан12150
Барбадос112047
Св. Луција10270
MS Zaandam (крузер)702
Камбоџа62800
Бермуда51749
Св. Винцент4640
Saint Pierre Miquelon4120
Доминика4290
Comoros34947
Solomon Islands300
Теркс и Кејкос36896
Гренада3240
Острво Ман332124
Лаос2220
Western Sahara181
Тимор Лесте1280
Брунеи11433
Фиџи1302
Сејшели11480
Wallis and Futuna100
Нова Каледонија0270
Свети Китс и Невис0190
Гренланд0160
Макао0460
Монсерат0121
Falkland Islands0130
Британска Дјевичанска Острва0701
Ангила030