Звезда поражена у Паризу

0
1363

Фудбалери Црвене звезде убједљиво су поражени на гостовању у Паризу у другом мечу Групе Ц у Лиги шампиона од екипе ПСЖ-а са 6:1. Наредни меч Звезда игра за двије недјеље у Ливерпулу.

Домаћа екипа показала је и на терену велику разлику у квалитету два тима и успјела без већих проблема да савлада српског шампиона.

Парижане су предводили веома расположени Нејмар и Мбапе. Бразилац је постигао три, а Француз један погодак, а у стријелце су се уписали још Кавани и Ди Марија.

Једини стријелац за Звезду био је Марко Марин у 74. минуту, а то је уједно био први гол црвено-бијелих у групној фази елитног такмичења.

Звезда је имала солидну игру и резултат у првих 20 минута меча, али је потом ПСЖ стварао шансе и постизао голове из минута у минут, па су Парижани на полувријеме отишли са предности од 4:0.

У другом дијелу утакмице примјетило се да је француски тим успорио темпо, али је и у таквом ритму успио да постигне још два гола, али и прими један.

Звезда након двије одигране утакмице има један освојен бод, против Наполија у Београду.

Наредни меч у Групи Ц црвено-бијели играју 24. октобра у Ливерпулу, док ПСЖ дан касније гостује у Напуљу.