Акција приштинских власти у пословници "Поште Србије" у Митровици

22.11.2024. 11:23
0
ИЗВОР: srna.rs

Представници Агенције за приватизацију самопроглашеног Косова од јутрос износе инвентар из пословнице "Поште Србије" у сјеверном дијелу Косовске Митровице.

Ову акцију Агенције за приватизацију обезбјеђују припадници такозване косовске полиције.

Испред улаза у пословницу, коју је ова агенција раније затворила, налази се паркиран камион у који радници уносе заплијењен инвентар, преноси "Косово онлајн".

Приштинске власти затвориле су 5. августа пословнице "Поште Србије" на сјеверу Косова и Метохије уз асистенцију полиције.

На сјеверу Космета функционисало је девет пословница "Поште Србије".

Коментари 0
Повезане вијести
Новац од поклоњења Часном појасу Пресвете Богородице Србима на КиМ Новац од поклоњења Часном појасу Пресвете Богородице Србима на КиМ
Приштинске институције преузеле зграде “Железнице Србије” у Звечану и Лепосавићу, скинути ћирилични натписи Приштинске институције преузеле зграде “Железнице Србије” у Звечану и Лепосавићу, скинути ...
Опљачкана кућа српских пензионера у Косову Пољу Опљачкана кућа српских пензионера у Косову Пољу
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    37m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    18h 58m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    34m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 16m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 21m
    0