Бабаљ поручио Додику: Зашто ти чланови Извршног комитета посјећују стране амбасаде?

07.08.2022. 19:48
0
ИЗВОР: katera.news

Предсједник Градског одбора СДС-а Источно Сарајево Дарко Бабаљ позвао је српског члана Предсједништва БиХ да почне да се бави послом за који има још двомјесечни мандат, умјесто што покушава да буде дневно политички коментатор дешавања у Републици Српској.

- Умјесто што неуспјешно покушава да замути воду у партијама опозиције, нека Милорад Додик провјери своје чланове Извршног одбора, коме се они нуде и које стране амбасаде посјећују ових дана. Знајући да Додик губи, његови чланови Извршног комитета гледају како да после избора спасе своју кожу - поручио је Бабаљ.

Он је рекао да ће коалициони потенцијал СНСД-а послије пораза Додика и Цвијановићеве бити нула и да је то јасно људима у овој странци.

-  Знаш ли шта ти раде чланови Извршног комитета? Знају да губиш изборе и већ траже одступницу за себе. Мој ти је савјет да мало дневнополитички изанализираш стање у сопственој партији - закључио је Бабаљ.

Коментари 0
Повезане вијести
Бабаљ: Зна се ко покушава да скрене причу са акциза, Серадарова, Вијадукта... Бабаљ: Зна се ко покушава да скрене причу са акциза, Серадарова, Вијадукта...
Бабаљ: Република Српска да траје вјечно и слободно Бабаљ: Република Српска да траје вјечно и слободно
Бабаљ: Тужилаштво треба да отвори истрагу о организованој изборној крађи Бабаљ: Тужилаштво треба да отвори истрагу о организованој изборној крађи
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    4h 37m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    22h 58m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    4h 34m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    20h 16m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    23h 21m
    0