Бајкери посјетили Спомен-подручје Доња Градина

09.05.2021. 18:51
0
ИЗВОР: РТРС

Бајкери из више градова у Републици Српској положили су вијенце поводом Дана сјећања на жртве злочина НДХ у концентрационом логору Јасеновац и његовом највећем стратишту у Доњој Градини.

Слика

Фото: РТРС

Истакли су да је свим бајкерима, па тако и онима српске националности важан мир, али и да се сјећањем и одавањем почасти онима који су страдали на монструозне начине, као што се то дешавало у Јасеновцу, спречава да се понови било шта слично.

Коментари 0
Повезане вијести
Електропривреда Српске одбацила инсинуације о поскупљењу струје Електропривреда Српске одбацила инсинуације о поскупљењу струје
Ко штити старије: Илегални смјештаји, пропусти у домовима Ко штити старије: Илегални смјештаји, пропусти у домовима
Пред славе и празнике евидентан раст цијена прасади у Српској Пред славе и празнике евидентан раст цијена прасади у Српској
Најчитаније
  • Ђајић смијењен због снимка са дрогом (ВИДЕО)
    19h 47m
    11
  • Разбојништво у златари, један од пљачкаша пронађен мртав
    21h 38m
    0
  • Четворица притвореника у Војковићима ступила у штрајк
    11h 8m
    3
  • Потврђена оптужница због насиља у породици у Рогатици
    17h 53m
    0
  • Оглас за посао на Цетињу из 1906: Поред српског, кандидат мора знати и неки од страних језика
    22h 23m
    0