БиХ и Србија од сутра нису на њемачкој листи високоризичних земаља

24.12.2021. 11:25
0
ИЗВОР: Срна

Њемачки институт за заразна обољења "Роберт Кох" је на листу земаља које од сутра више нису високоризичне због пандемије уврстио БиХ и Србију.

Осим БиХ и Србије, земље које више нису високоризичне за одлазак су Аустрија, Белизе и Малезија.

У саопштењу објављеном на интернет страници Института упозорава се да се класификација ризичних земаља врло брзо мијења.

Од путника се тражи да редовни прегледају листу уколико одлазе у земље у којима ће боравити дуже од десет дана прије повратка у Њемачку.

Коментари 0
Повезане вијести
Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара
Поврат ПДВ-а још на чекању: Купци станова таоци нове политичке свађе Поврат ПДВ-а још на чекању: Купци станова таоци нове политичке свађе
Поражавајући подаци уочи уписа средњошколаца у БиХ: Клупе остале без 22.000 ђака Поражавајући подаци уочи уписа средњошколаца у БиХ: Клупе остале без 22.000 ђака
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    16h 28m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    17h 31m
    3
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    22h 32m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    17h 8m
    0
  • Служен помен поводом 34 година од злочина над Србима у Ратковићима
    22h 55m
    0