Билборд „Не у НАТО“ у Источној Илиџи

15.07.2024. 17:22
3
ИЗВОР: katera.news

Билборд на којем је написано Не у НАТО“ освануо је у Источној Илиџи.

Билборд је постављен, сада већ традиционално, у Равногорској улици, на магистралном путу који води до НАТО-а у БиХ.

Ово није први пут да је билборд са оваквом поруком постављен на подручју ове локалне заједнице.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Nataša 16.07.2024. 08:15
    Sve međunarodne organizacije su razbojničke! Ko će tuđu kuću kućiti? Prodaju šarene laže dok ne dođu, a onda pokupe prirodna bogatstva i ćao. Treba pitati hrvatskog građanina, običnog čovjeka živi li bolje od kad živi u EU.
  • Generic placeholder image
    Gradjanin 15.07.2024. 21:32
    Ako udjes u NATO 2 posto budzeta ide njima, tako da se treba oduprijeti medjunarodnim razbojnicima!
  • Generic placeholder image
    Da 15.07.2024. 19:49
    Ima se viška para za razne gluposti ,a djeca se ljece sms porukama
Повезане вијести
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 36m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    13h 26m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    12h 26m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    13h 0m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    14h 24m
    0