Билборд „Не у НАТО“ у Источној Илиџи

15.07.2024. 17:22
3
ИЗВОР: katera.news

Билборд на којем је написано Не у НАТО“ освануо је у Источној Илиџи.

Билборд је постављен, сада већ традиционално, у Равногорској улици, на магистралном путу који води до НАТО-а у БиХ.

Ово није први пут да је билборд са оваквом поруком постављен на подручју ове локалне заједнице.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Nataša 16.07.2024. 08:15
    Sve međunarodne organizacije su razbojničke! Ko će tuđu kuću kućiti? Prodaju šarene laže dok ne dođu, a onda pokupe prirodna bogatstva i ćao. Treba pitati hrvatskog građanina, običnog čovjeka živi li bolje od kad živi u EU.
  • Generic placeholder image
    Gradjanin 15.07.2024. 21:32
    Ako udjes u NATO 2 posto budzeta ide njima, tako da se treba oduprijeti medjunarodnim razbojnicima!
  • Generic placeholder image
    Da 15.07.2024. 19:49
    Ima se viška para za razne gluposti ,a djeca se ljece sms porukama
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    13h 43m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    11h 54m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    4h 21m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    15h 26m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    16h 40m
    0