Будва: Царевић и Радовић поново спријечени да уђу у зграду општине

10.07.2020. 10:26
0
ИЗВОР: СРНА

Приватно обезбјеђење и јутрос је спријечило Марка Бату Царевића, Крсту Радовића и одборнике Скупштине општине Будва да уђу у зграду општине, јавља портал Вијести.

Полиција, која се такође налази на вратима општине, позвала је окупљене да се одмакну два метра јер крше мјере Националног координационог тијела за заразне болести и тиме чине кривично дјело.

Одборници су позивали полицију да уклони обезбјеђење које је, према њиховом мишљењу, криминално ангажовано.

Царевић је позвао полицију да се повуче, оптужујући је да брани криминалце, а њему не дозвољава да уђе на радно мјесто.

Одборници траже да оду у скупштинску службу да би предали одлуке због најављене сутрашње нелегалне сједнице.

Службеник општине Будва рекао је да одборници могу да дођу на шалтер, али један по један.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Потврђени резултати посредних избора за Скупштину града Источно Сарајево Потврђени резултати посредних избора за Скупштину града Источно Сарајево
Позната имена одборника у Скупштини Града Источно Сарајево Позната имена одборника у Скупштини Града Источно Сарајево
Усвојено смањење плата функционерима и одборничких додатака Усвојено смањење плата функционерима и одборничких додатака
Најчитаније
  • Кућа баке Даре Малић у Сумбуловцу симбол хуманости, љубави и солидарности
    18h 50m
    2
  • Слобода нема цијену!
    22h 4m
    3
  • Алберт Ајнштајн, човјек који је промијенио наш свијет
    21h 56m
    31
  • Хана је вољела Лошу
    22h 2m
    0
  • Кон­стан­тин је увијек ишао та­мо гдје је нај­те­же
    21h 55m
    59