Четири медаље за каратисткиње „Славије“ у Тузли

04.03.2024. 15:06
0
ИЗВОР: sportdc.net

Карате клуб Славија освојио је четири медаље на овог викенда одржаном ТК Опен у Тузли.

Славија је наступила са пет такмичарки, а освојена су два сребра и двије бронзе. Сребрне су постале Ивона Радић у категорији јуниорки до 59 килограма, те Анастасија Кењић у категорији кадеткиња до 61 килограма.

Ана Џино је освојила бронзу у категорији кадеткиња до 54 килограма, док је Бојана Тешановић била бронзана у категорији кадеткиња преко 61 килограма.

Теодора Веселиновић је такођер имала квалитетан наступ, али је завршила као пета.

На такмичењу у Тузли је наступило 419 такмичара из 42 клуба и четири државе.

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу
Марина Куртеш освојила сребро на Првенству БиХ за сениоре Марина Куртеш освојила сребро на Првенству БиХ за сениоре
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 28m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 27m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 33m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    23h 24m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    12h 5m
    0