Ћирковић: Улазим у ринг са жељом да побиједим

25.04.2025. 15:36
1
ИЗВОР: srna.rs

Актуелна сениорска и омладинска шампионка Европе у боксу Сара Ћирковић поручила је данас у Бањалуци да ће се потрудити да се свима који јој дају подршку за предстојећи меч на спектаклу ИБА "Ноћ шампиона" одужи на најбољи могући начин и да у ринг улази са жељом да побиједи.

Ћирковићева је посебну захвалност на подршци у њеној цјелокупној каријери упутила предсједнику Републике Српске Милораду Додику.

- Веома ми је драго што ћу боксовати за професионалну титулу баш у Бањалуци у Републици Српској - рекла је Ћирковићева на заједничкој конференцији за новинаре са предсједником Српске поводом спектакла Међународне боксерске асоцијације "Ноћ шампиона".

Она је увјерена да ће доћи људи из различитих дијелова Србије и Српске који су заинтересовани за њен меч и цјелокупан спектакл.

- Поносим се што сам Српкиња, јер су Срби херојски народ - истакла је Ћирковићева.

Спектакл ИБА "Ноћ шампиона" биће одржан 27. априла у хали "Борик" у Бањалуци.

Биће одржано девет профи мечева у којима ће се борити освајачи медаља на олимпијским играма, свјетским и европским првенствима.

Меч вечери заказан је у осам рунди, у конкуренцији до 53,5 килограма за појас професионалног ИБА шампиона свијета у конкуренцији дама у коме ће снаге одмјерити Ћирковићева против Францускиње Роман Муле. 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    aferim 25.04.2025. 19:35
    Sanja no#1
Повезане вијести
Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини
Сребро за Сару Ћирковић на Свјетском купу у Бразилу Сребро за Сару Ћирковић на Свјетском купу у Бразилу
Сара Ћирковић у полуфиналу Свјетског купа Сара Ћирковић у полуфиналу Свјетског купа
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    31m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    18h 52m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    28m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 10m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 15m
    0