"Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију

22.02.2026. 20:01
0
ИЗВОР: srna.rs

Фудбалери "Црвене звезде" побиједили су вечерас на свом терену екипу "Партизана" резултатом 3:0 /1:0/ у 24. колу Суперлиге Србије.

Голове за "Црвену звезду" у 178. вјечитом дербију постигли су Василије Костов у 45. минуту, Марко Арнаутовић у 56. и Александар Катаи у 77. минуту.

"Партизан" није искористио једанаестерац у 71. минуту.

Фудбалери "Црвене звезде" се налазе на првом мјесту на табели са 57 бодова, док је "Партизан" на другој позицији са 53.

"Црвена звезда" ће у наредном, 25. колу гостовати "Радничком" у Крагујевцу, док ће "Партизан" дочекати ОФК "Београд".

Утакмица је била прекидана неколико пута током првог и другог полувремена због "бакљаде" навијача два тима.

Коментари 0
Повезане вијести
Дејан Станковић је нови тренер Црвене звезде Дејан Станковић је нови тренер Црвене звезде
Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду" Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду"
Све о мечу Партизан - Црвена звезда: Дерби који може много да одлучи Све о мечу Партизан - Црвена звезда: Дерби који може много да одлучи
Најчитаније
  • Безгранично. Бесмртно.
    11h 37m
    7
  • Србин из Источног Сарајева сениорски првак Републике Србије
    22h 31m
    1
  • Годишњица протјеривања Срба из Вогошће
    3h 10m
    39
  • Свадбене сале у Републици Српској готово распродате
    3h 36m
    0
  • Шкобо: Устав из 1992. године - израз одлучности Срба да опстану на свом простору
    10h 21m
    2