Дадо Штака вицепрвак БиХ (ФОТО)

24.03.2024. 20:23
0
ИЗВОР: katera.news

Данас је завршено Првенство БиХ за млађе кадете и сениоре у олимпијском теквандоу, које је одржано у дворани Горан Ченгић  у Сарајеву.

Пет такмичара из Теквондо клуба Тигар учествовало је на државном такмичењу БиХ за мађе кадете и сениоре.

На турниру је учествовало 300 такмичара из 40 резличитих клубова, а теквандоисти из Тигра су имали запажене резултате.

Најзапаженији за млађе кадете био је Дадо Штака који се окитио сребром док је Лазар Калинић био бронзани.

У сениорској конкуренцији, једини представник „тигрова“ Лука Васић окитио се сребром.

На турниру за „тигрове“ у категорији млађих кадета су учествовали Ариа Скакић и Лука Пушара, али су остали ускраћени за медаље.

Сљедеће такмичење је Првенство БиХ за кадете и јуниоре 6. априла у Томиславграду, најавили су из клуба.