Данас облачно са кишом

10.12.2022. 09:16
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ данас ће бити облачно са кишом, која ће бити обилнија на подручју Херцеговине, Крајине и југозападу.

Током ноћи на сјеверу и западу очекује се постепено захлађење, а у вечерњим часовима у Крајини су могући сусњежица или снијег, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Вјетар ће бити слаб до умјерен, јужни и југозападни, на сјеверу сјеверни, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Највиша температура ваздуха биће од осам до 16, на југу до 18 степени Целзијусових.

Температура ваздуха измјерена јутрос: Бјелашница два, Чемерно седам, Мраковица, Рудо, Градачац девет, Бијељина, Гацко, Калиновик, Србац, Хан Пијесак 10, Мркоњић Град, Нови Град, Добој, Рибник, Соколац, Тузла 11, Бањалука, Билећа, Вишеград, Бихаћ, Ливно, Сански Мост, Зеница 12, Фоча 13, Сребреница, Требиње, Груде, Широки Бријег 14, Мостар, Сарајево, Шипово 15, Неум 16 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра облачно са кишом у нижим и снијегом у вишим предјелима Сутра облачно са кишом у нижим и снијегом у вишим предјелима
У Српској рођено 27 беба У Српској рођено 27 беба
Наш град богатији за једног дјечака Наш град богатији за једног дјечака
Најчитаније
  • Соња Караџић Јовичевић демантовала наводе о реакцији њеног оца на смрт супруге
    7h 22m
    0
  • Живи и мртви сарајевски Срби у истој избјегличкој колони (ФОТО)
    2h 42m
    4
  • Тадија Сондермајер, пилот којем се дивила Европа
    3h 2m
    3
  • Никола Коперник: Човјек који је зауставио Сунце и покренуо Земљу
    13h 33m
    3
  • Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно
    10h 46m
    0