Директор болнице сјео за волан хитне и отишао по пацијента

08.04.2020. 09:04
0
ИЗВОР: Srpska.info

Директор сплитског КБЦ Јулије Мештровић сјео за волан кола Хитне помоћи те превезао пацијента у болницу на Крижинама.

Како јавља Dalmacijadanas.hr директор је обукао заштитно одијело и отишао по пацијента.

Наиме, пацијент са сумњом на Covid-19 требао је бити превезен до Крижина, али возач санитета из неког разлога то није могао учинити. Наводно је одбио превести пацијента због сумње на вирус корона.

Мештровић је обукао заштитно одијело, узео возило Хитне помоћи те пацијента за којег се касније испоставило да болује од упале плућа пребацио на Крижине.

Коментари 0
Повезане вијести
На Томпсоновом концерту у Сплиту поново се орило за "За дом спремни!" и "Ајмо, усташе" На Томпсоновом концерту у Сплиту поново се орило за "За дом спремни!" и "Ајмо, усташе"
На Аранђеловдан 1918. године српска војска ослободила Сплит На Аранђеловдан 1918. године српска војска ослободила Сплит
Нови напад на Србе у Сплиту: Осванули графити „Убиј Србина“ и „Мрш из Хрватске“ Нови напад на Србе у Сплиту: Осванули графити „Убиј Србина“ и „Мрш из Хрватске“
Најчитаније
  • Ацо Станишић финансира матурско вече за све паљанске средњошколце
    23h 10m
    11
  • Минић: За седам дана у функцији правац ка Сарајеву из Фоче
    22h 45m
    1
  • Марш „Бесмртног пука“ данас на Палама
    7h 29m
    0
  • Дан побjеде над фашизмом и Дан Европе
    4h 8m
    2
  • Свечано освећење Капеле Светог Марка у Сарајеву
    21h 8m
    0