Ђоковић сазнао пут у Шангају

29.09.2025. 10:34
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић биће слободан у првом колу Мастерса у Шангају, док ће се у другом колу састати са побједником дуела између Хрвата Марина Чилића и Француза Корентана Мутеа, одлучено је данас жријебом.

Ђоковић је на Мастерсу у Шангају постављен за четвртог носиоца. Потенцијални ривали Ђоковићу у трећем колу биће Американац Френсис Тијафо или Италијан Лоренцо Сонего.

Потенцијалани ривал у осмини финала је Андреј Рубљов, у четвртфиналу Бен Шелтон, а у полуфиналу Јаник Синер, а у финалу Карлос Алкараз.

На Мастерсу у Шангају играће и Миомир Кецмановић, Хамад Међедовић и Ласло Ђере. Кецмановић ће се у првом колу састати са Американцем Лернером Тијеном, док ће Међедовић на старту Мастерса у Шангају играти против Фрранцуза Артура Риндернека. Ривал Ђереу у првом колу биће познат по завршетку квалификација. Мастерс у Шангају игра се од 1. до 12. октобра за наградни фонд од 9.193.540 долара.

Коментари 0
Повезане вијести
Ђоковић задржао пету позицију на АТП листи Ђоковић задржао пету позицију на АТП листи
Организатори Вимблдона казнили Ђоковића Организатори Вимблдона казнили Ђоковића
Ђоковић у полуфиналу Вимблдона Ђоковић у полуфиналу Вимблдона
Најчитаније
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    13h 20m
    0
  • Рогатичанин тешко повријеђен у тучи
    12h 24m
    1
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    13h 26m
    0
  • Бесплатан превоз до излетишта „Тврдимићи“ сваке недјеље током љета
    8h 9m
    3
  • Фирма „Браћа Марјановић“ запошљава
    12h 56m
    0