До 1. маја отказани летови на релацији Беч-Бањалука

14.03.2020. 10:05
0
ИЗВОР: Srna

Промотивни лет Беч-Бањалука, који је био планиран крајем марта, као и сви летови на тој линији за април отказани су до 1. маја због актуелне ситуације у вези са вирусом корона, саопштено је из Јавног предузећа "Аеродроми Републике Српске".

У саопштењу се додаје да уколико услови буду дозвољавали, први лет је планиран за 1. мај.

-Летови за Берлин, Франкфурт, Брисел, Меминген и Стокхолм авиокомпаније Рyанаир, као и лет за Београд авиокомпаније Аир Сербиа саобраћају редовно са нашег аеродроме- наводи се у саопштењу.

Предузеће Аеродроми Републике Српске, додаје се у саопштењу, понаша се у складу са инструкцијама надлежних институција Министарства здравља Републике Српске и Института за јавно здравство.

-Надзор над долазним путницима обавља медицинско особље Аеродрома Републике Српске и тим Института за јавно здравство. Свим долазним путницима мјери се тјелесна температура бесконтактним топломјерима, те се дају инструкције у вези са превенцијом и заштитом од појаве актуелног вируса корона- истиче се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Електротехнички факултет се представио на “Banja Luka EXPO 2026” Електротехнички факултет се представио на “Banja Luka EXPO 2026”
Најчитаније
  • Сјећања Вјере Ковачевић: Мој стриц, Сава Ковачевић/Од дјечачких дана до погибије на Сутјесци
    19h 32m
    37
  • Преки суд Саве Ковачевића
    2h 28m
    28
  • Марија Карађорђевић, српска краљица која заслужује поштовање равно светици
    2h 1m
    8
  • Божовић: Вријеме је да се појединим људима каже доста, подршку пружио Бодирога
    23h 16m
    1
  • Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
    17h 9m
    0