Дочек православне Нове године на Тргу Србија уз концерт групе „Пилоти“

12.01.2024. 11:43
0
ИЗВОР: katera.news

Општина Источно Ново Сарајево организује музички концерт београдске групе „Пилоти“ поводом дочека православне Нове године, сутра 13. јануара на Тргу Републике Србије.

Концерт ће почети у 22.00 часа, након финалне утакмице и проглашења побједника Божићног турнира у футсалу, а грађани ће моћи на тргу да пробају бесплатно кувано вино.

Концертом ће уједно бити завршена и овогодишња манифестација „Зима у Источном Новом Сарајеву“, која је почела 15. децембра 2023. године.

Коментари 0
Повезане вијести
У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
Новчана пордшка матурантима за матурско вече и из Општине Источно Ново Сарајево Новчана пордшка матурантима за матурско вече и из Општине Источно Ново Сарајево
Јавна дискусија о вакцинацији дјеце 25. априла у Културном центру Источно Ново Сарајево Јавна дискусија о вакцинацији дјеце 25. априла у Културном центру Источно Ново Сарајево
Најчитаније
  • У Сокоцу пронађена дрога
    5h 40m
    0
  • У стану у Палама пронађена дрога и оружје, лице лишено слободе
    6h 27m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    8h 56m
    5
  • У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
    5h 28m
    0
  • У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
    5h 54m
    0