Додик уручио Новаку Ђоковићу Орден Републике Српске

16.07.2020. 09:55
1
ИЗВОР: СРНА

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик уручио је српском тенисеру Новаку Ђоковићу Орден Републике Српске на ленти за изузетан допринос спорту.

Ово значајано признање Додик је уручио Ђоковићу синоћ на Јахорини, а додијељен му је 2013. године поводом 9. јануара - Дана Републике.

Орден Републике Српске на ленти додијељен је Ђоковићу за изузетан допринос спорту и афирмацији тениса и на простору Српске, чиме је допринио и њеној афирмацији у региону и свијету.

Српски тенисер Новак Ђоковић боравио је јуче на Јахорини гдје је заједно са српским чланом Предсједништва обишао ски-стазу која носи име по првом рекету свијета.

Након обиласка олимпијске љепотице, приређен је неформални ручак за Додика и Ђоковића. 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Kad se mora nije tesko 16.07.2020. 11:44
    Ratni profiteri ce jednom morati da sidju nazad u Pale i okolna sela. Gadite se meni a kamoli Djokovicu.... Covjek nece da jede meso kad vidi vas kako trpate kao lopatom. Kako ono zovu gradonacelnika Prijedora? Sampras*? Sam pojede prase!
Повезане вијести
Ђоковић се повукао са Мастерса у Мајамију због повреде Ђоковић се повукао са Мастерса у Мајамију због повреде
Ђоковић вечерас у дублу Ђоковић вечерас у дублу
Новак Ђоковић задржао треће мјесто на АТП листи Новак Ђоковић задржао треће мјесто на АТП листи
Најчитаније
  • Прича о Споменку Гостићу и бесмислу рата: “Док рат траје, ја одавде нећу“
    2h 25m
    0
  • Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом
    18h 9m
    9
  • Посне кнедле од кромпира
    2h 24m
    54
  • Ана Шкиљевић и Вук Мичић најбољи спортисти општине Источна Илиџа за 2025. годину
    14h 47m
    0
  • Дизел сљедеће седмице 3,80 КМ, бензин 3 КМ?
    23h 5m
    1