Додиково здравствено стање стабилно

23.12.2020. 12:41
0
ИЗВОР: СРНА

Здравствено стање предсједавајућег и српског члана Предсједништва БиХ Милорада Додика је стабилно и непромијењено у односу на јуче, осјећа се добро и под константним је надзором конзилијума, саопштено је из Универзитетско клиничког центра /УКЦ/ Републике Српске.

Конзилијум љекара и данас је у УКЦ засједао и разматрао Додиково здравствено стање.

- Такође, обављене су и консултације с еминентним стручњацима из Србије који су посјетили УКЦ Републике Српске и еминентним стручњацима из иностранства који су у потпуности сагласни са свим терапијским и дијагностичким методама које се примјењују у лијечењу господина Додика - саопштено је из ове здравствене установе.

Коментари 0
Повезане вијести
Аустрија и Њемачка уводе санкције Додику, Стевандићу и Вишковићу? Аустрија и Њемачка уводе санкције Додику, Стевандићу и Вишковићу?
Интерпол одбио да распише црвену потјерницу за Додиком и Стевандићем Интерпол одбио да распише црвену потјерницу за Додиком и Стевандићем
Додик се вратио у Републику Српску Додик се вратио у Републику Српску
Најчитаније
  • Ухапшен полицијски службеник
    23h 57m
    0
  • Обичаји и вјеровања на Благовијести
    9h 41m
    0
  • Нестао бањалучки фотограф Младен Поповић
    10h 7m
    0
  • Пао снијег у Будви усред прољећа, мјештани у шоку
    23h 18m
    0
  • Живот и смрт владике Варнаве Настића (1914-1964): Епископ који је одбио Павелића
    10h 30m
    4