Додјела рачунарске опреме Електротехничком факултету у Источном Сарајеву

13.03.2023. 10:28
0
ИЗВОР: katera.news

Представници компаније М:тел  донираће Електротехничком факултету у Источном Сарајеву рачунарску опрему.

У име компаније М:тел донацију ће уручити Милан Алексијевић, извршни директор за технику ове компаније, те Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета.

Догађај ће се одржати у М:тел учионици Електротехничког факултета Источног Сарајева у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула
Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    14h 19m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    12h 23m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    10h 53m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 33m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    14h 23m
    0