Додјела рачунарске опреме Електротехничком факултету у Источном Сарајеву

13.03.2023. 10:28
0
ИЗВОР: katera.news

Представници компаније М:тел  донираће Електротехничком факултету у Источном Сарајеву рачунарску опрему.

У име компаније М:тел донацију ће уручити Милан Алексијевић, извршни директор за технику ове компаније, те Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета.

Догађај ће се одржати у М:тел учионици Електротехничког факултета Источног Сарајева у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула
Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    22h 9m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    8h 0m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    9h 43m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    6h 11m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    10h 57m
    0