Додјела рачунарске опреме Електротехничком факултету у Источном Сарајеву

13.03.2023. 10:28
0
ИЗВОР: katera.news

Представници компаније М:тел  донираће Електротехничком факултету у Источном Сарајеву рачунарску опрему.

У име компаније М:тел донацију ће уручити Милан Алексијевић, извршни директор за технику ове компаније, те Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета.

Догађај ће се одржати у М:тел учионици Електротехничког факултета Источног Сарајева у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула
Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 53m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    8h 43m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    9h 43m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    9h 17m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    10h 41m
    0