Два лица повријеђена у саобраћајној незгоди у Љубогошти

12.10.2020. 18:41
0
ИЗВОР: СРНА

Два лица повријеђена су данас у саобраћајној незгоди на магистралном путу Сарајево - Пале, у мјесту Љубогошта, рекла је Срни портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић.

Она је навела да се саобраћајна незгода догодила око 15.00 часова када су се сударили аутомобили "голф" и "пасат караван".

-Возач и сапутник у аутомобилу `голф` превезени су у Болницу `Србија` у Источном Сарајеву"- рекла је Стокановићева.

Она је додала да су увиђај извршили припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Пале.

Из Полицијске управе Источно Сарајево апелују на возаче да прилагоде брзину условима пута због лоших временских прилика и клизавог коловоза

Коментари 0
Повезане вијести
Одржана међународна дјечија биатлон трка у Палама Одржана међународна дјечија биатлон трка у Палама
Пале: Тениски камп окупио 17 младих тенисера Пале: Тениски камп окупио 17 младих тенисера
Почиње традиционална манифестација "Госпојинске свечаности“ у Палама Почиње традиционална манифестација "Госпојинске свечаности“ у Палама
Најчитаније
  • Погинуо мотоциклиста на магистралном путу Фоча–Гацко
    21h 30m
    5
  • Додик открио на коју функцију иде Вишковић
    4h 59m
    0
  • Обустављен саобраћај на дионици Фоча-Гацко због удеса
    23h 3m
    0
  • Зора Видовић ветеранима ВРС обећала борачки додатак већи за 30 пфенига
    8h 43m
    4
  • Радован Вишковић поднио оставку
    5h 3m
    2