Два лица повријеђена на путу Рогатица-Вишеград

08.09.2025. 11:53
0
ИЗВОР: srna.rs

Два лица су лакше повријеђена у саобраћајној незгоди која се јутрос догодила у мјесту Радничка Вода на магистралном путу Рогатица–Вишеград, рекла је Срни портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић.

Стокановићева је навела да су у саобраћајној незгоди учествовали путнички аутомобили "ауди", "опел" и "голф".

Према њеним ријечима, повријеђена су два лица из "аудија" и помоћ им је указана у фочанској болници.

Због саобраћајне незгоде у прекиду је био саобраћај на дионици магистралног пута Рогатица–Вишеград.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: „Дани Војислава Лубарде“ од 15. до 19. јуна Рогатица: „Дани Војислава Лубарде“ од 15. до 19. јуна
Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Најчитаније
  • Преки суд Саве Ковачевића
    18h 58m
    31
  • Марија Карађорђевић, српска краљица која заслужује поштовање равно светици
    21h 10m
    9
  • Данас хуманитарни базар за Драгана Мацана на Тргу Србија
    6h 39m
    0
  • Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана!
    2h 34m
    0
  • Општина Пале: Обавјештење
    1h 58m
    0