Двије особе погинуле, а четири повријеђене у страшном судару

26.10.2019. 09:10
0
ИЗВОР: Srna

Јутрос се догодила трагедија у Семберији. Двије особе су погинуле, а четири повријеђене у тешкој саобраћајној несрећи која се догодила у Јањи.

Несрећа се догодила послије 7 часова, на магистралном путу Бијељина – Зворник, у мјесту Јањарска поља.

Поменута дионица пута је од 7.25 часова у потпуности затворена због обављања увиђаја, потврђено је из АМС РС.

– На магистралном путу М 14.1, Бијељина - Зворник, на снази је обустава саобраћаја због саобраћајне несреће. Обустава ће трајати до завршетка службеног увиђаја – речено је за ИнфоБијељина у Ауто-мото савезу Републике Српске.

Како се сазнаје, дошло је до судара између два аутомобила.

Више информација за сада нема, надлежне екипе су на лицу мјеста.

Коментари 0
Повезане вијести
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    10h 7m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    4h 59m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    9h 49m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    2h 1m
    0
  • Општина Пале: Обавјештење
    7h 51m
    0