ЕТФ: У уторак представљање "Ерасмус +" пројеката

19.02.2021. 15:41
0
ИЗВОР: Катера

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву у уторак, 23. 2. 2021. године,  организује промоцију међународних ЕРАСМУС+" пројеката који ће се имплементирати на овом факултету.

У оквиру програма Ерасмус плус - изградња капацитета у високом образовању" (Capacity Building in Higher Education) одобрено је 164 пројеката од 1005 пријављених из 11 региона.

Универзитет у Источном Сарајеву учествоваће у четири пројекта као партнерска институција, од чега ће три бити имплементирана на Електротехничком факултету, наводи се у саопштењу.

Конференција за новинаре ће се одржати у свечаној сали Електротехничког факултрета Универзитет у Источном Сарајеву у 11:00 часова. 

 

Коментари 0
Повезане вијести
ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“ за педијатријску популацију ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“ за педијатријску популацију
Мастиловић: Наставак продубивања односа са партнерима из Русије Мастиловић: Наставак продубивања односа са партнерима из Русије
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Марко Ећимовић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Марко Ећимовић
Најчитаније
  • На данашњи дан прије 81. годину ослобођен Јасеновац
    3h 0m
    4
  • Сутра хладније уз падавине на југу и истоку, снијег на планинама
    20h 10m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Подијељене саднице за 320 пољопривредника
    22h 37m
    1
  • Сјећање на жртве једног од највећих злочина НАТО агресије: Мурино (ВИДЕО)
    3h 12m
    2
  • ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“ за педијатријску популацију
    21h 25m
    0