ФК "Славија" у недјељу дочекује "Слогу" из Добоја

05.08.2025. 20:06
1
ИЗВОР: katera.news

Фудбалери "Славије" ће у недјељу, 10. августа, угостити „Слогу“ из Добоја.

Утакмица ће почети у 17.30 часова у тренинг центру Славија у Источном Новом Сарајеву, а одржава се у оквиру 1. кола Премијер омладинске лиге БиХ.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Lopov 06.08.2025. 15:03
    Nije to Slavija nego filijala Zeljeznicara sto ce da gura djecu iz Sarajeva da igraju a nasu da unistavaju.Niko o tome ni rijeci,dvojna registracija sa Zeljeznicarem,halo!Smijete li uopste napisati clanak o tome?Ima li Trapare novinara strasnog sto pise o Famosu sve najgore???Ovo nam je ok izgleda,nesretna dolino I.Sarajeva...
Повезане вијести
"Соколови" високо лете у првенству Српске "Соколови" високо лете у првенству Српске
Срамно скандирање навијача Жељезничара: "Гази четнике" Срамно скандирање навијача Жељезничара: "Гази четнике"
Славија послије 10 година сутра на Грбавици Славија послије 10 година сутра на Грбавици
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    17h 57m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    15h 15m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    18h 20m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    21h 49m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    17h 25m
    0