Фоча: Преминуо Немања Старовић

30.11.2020. 13:32
1
ИЗВОР: Радио Фоча

Двадесетседмогодишњи Немања Старовић из Фоче преминуо је од посљедица изазваних ковидом 19 у Општој болници у Невесињу, потврдила је његова породица.

Немања се двије године борио да прохода, након што је доживио несрећу на Црногорском приморју када је сломио вратни пршљен.

Оперисан је у Подгорици, а његово лијечење настављено је у Бањалуци и Невесињу. 

Прошле године оперисан је на Војномедицинској академији (ВМА) у Београду, послије чега је услиједио дуготрајан процес физикалних терапија и рехабилитације.

Млади Фочак, за кога су у родном граду Невесињу и широм Српске организоване бројне хуманитарне акције, чекајући да прохода, изгубио је битку са короном.

Старовић ће бити сахрањен сутра у 14.00 часова на гробљу у Ђеђеву код  Фоче.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    ivan 01.12.2020. 23:54
    kako se život ružno poigra sa nekim.da ostane u sjećanju...
Повезане вијести
Повријеђена четири лица у саобраћајној незгоди на дионици пута Међеђа-Устипрача Повријеђена четири лица у саобраћајној незгоди на дионици пута Међеђа-Устипрача
Фочак Стефан Грујичић, републички шампион у физици, у јуну путује на Балканијаду у Турској Фочак Стефан Грујичић, републички шампион у физици, у јуну путује на Балканијаду у Турској
Сахрањен Љубиша Љуба Ковачевић Сахрањен Љубиша Љуба Ковачевић
Најчитаније
  • Минић: За седам дана у функцији правац ка Сарајеву из Фоче
    16h 11m
    1
  • Ацо Станишић финансира матурско вече за све паљанске средњошколце
    16h 36m
    5
  • Дан побjеде над фашизмом и Дан Европе
    34m
    2
  • Марш „Бесмртног пука“ данас на Палама
    55m
    0
  • Спасовданскe свечаности у Источном Новом Сарајеву
    19h 28m
    0