Француска протјерује бх. породицу која је претукла кћерку због везе са Србином

24.08.2020. 09:32
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Власти у Француској протјераће породицу из БиХ која је злостављала кћерку због везе са момком поријеклом из Србије, најавио је француски министар унутрашњих послова Жералд Дарманен.

-Чим се заврши судска процедура, биће спроведени до границе јер немају шта да траже на тлу Француске-написао је Дарманен на Тwиттеру.

Седамнаестогодишњу дјевојку исламске вјероисповијести поријеклом из Босне и Херцеговине претукла је њена породица након што су сазнали да је у вези с момком, хришћанином из Србије, објавили су раније француски медији, а преносу "РТС".

Родитељи су је заједно с њеним ујаком и тетком тукли по лицу и тијелу, а потом су јој обријали главу.

Дјевојчини родитељи, ујак и ујна у четвртак су стављени под судски надзор и чекају суђење у Безансону за насиље над малољетном особом у присуству других особа.

Њих је у понедјељак привела полиција коју је о инциденту обавијестио дечко тинејџерке која се сада налази под судском заштитом.

Коментари 0
Повезане вијести
Случај Махмуљин синоним изругивања правди Случај Махмуљин синоним изругивања правди
Када ће БиХ бити коначно очишћена од мина? Када ће БиХ бити коначно очишћена од мина?
ЦИК: Немамо услове за спровођење нових изборних технологија ЦИК: Немамо услове за спровођење нових изборних технологија
Најчитаније
  • Фирма “Konstrukcije Monting” запошљава раднике у стални радни однос
    15h 52m
    3
  • У току претреси на 13 локација, осам лица ухапшено
    16h 23m
    2
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    19h 49m
    2
  • Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
    8h 32m
    0
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    9h 14m
    0