Гаговић потписао уговоре о стипендирању 11 студената из Трнова

22.03.2021. 16:22
1
ИЗВОР: Катера

Начелник општине Трново Драгомир Гаговић потписао је данас уговора о стипендирању једанаест студената са подручја ове општине, саопштено је из Кабинета начелник за портал Катера.

Стипендије у новчаном износу од по 150 КМ једанаест студената из Трнова примаће у наредних десет мјесеци, у текућој години.

Гаговић је свим студентима пожелио успјешно школовање, а студенати су поручили да ће им ове стипендије много значити и олакшати им период школовања, посебно сада у вријеме пандемије вируса корона.

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Mirce 22.03.2021. 18:59
    Super, ali bitno je da ste bivsu "kvazi direktoricu" ugurali za DRUGOG zamjenika nacelnika
Повезане вијести
У Основној школи "Свети Сава" у Трнову реновиране и модерно опремљене три учионице У Основној школи "Свети Сава" у Трнову реновиране и модерно опремљене три учионице
Трново: Мирјана Голијанин прва допливала до Часног крста Трново: Мирјана Голијанин прва допливала до Часног крста
Акција добровољног давања крви 26. јануара у Трнову Акција добровољног давања крви 26. јануара у Трнову
Најчитаније
  • Лео, најмлађи логораш из Силоса
    3h 31m
    1
  • Због несугласица у саобраћају физички нападнут Сокочанин
    12h 3m
    1
  • Лукијан Мушицки - књижевник и монах
    2h 20m
    0
  • Банка Поштанска штедионица а.д. Бања Лука отворила филијалу у Источној Илиџи (ФОТО)
    8h 40m
    3
  • Обиљежавање Међународног дана сјећања на жртве Холокауста
    12h 39m
    2