Графит "ОВК" у улазу зграде у којој искључиво живе Срби

02.12.2022. 11:42
0
ИЗВОР: srna.rs

Графит "ОВК" освануо је јутрос у улазу зграде у мултиетничком насељу Бошњачка махала у сјеверној Митровици, у којој већином живе Срби.

Графит је узнемирио станаре, а сматрају да је написан током ноћи јер га јуче ту није било, наводи портал "Косово онлајн".

- Живимо овде и никада никакву провокацију нисмо показали, а ово нам је отворена претња - рекла је једна од станарки.

У Бошњачкој махали се све чешће могу видјети овакви натписи, посебно након што су Срби напустили институције у Приштини, наводи исти портал.

Коментари 0
Повезане вијести
На данашњи дан на Кошарама погинуо херој Иван Васојевић – Јагуар На данашњи дан на Кошарама погинуо херој Иван Васојевић – Јагуар
Украден новац из Храма Светог Димитрија у Сјеверној Митровици Украден новац из Храма Светог Димитрија у Сјеверној Митровици
Српска листа: На шеталишту у Сјеверној Митровици примијећени наоружани цивили Српска листа: На шеталишту у Сјеверној Митровици примијећени наоружани цивили
Најчитаније
  • МУП Српске: Од сутра веће казне за возаче
    3h 55m
    3
  • Фестивал гуслара Републике Српске 29. и 30. маја у Палама
    20h 48m
    0
  • Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини
    5h 16m
    6
  • Промоција књиге „Мемоари: Хаџићи у Одбрамбено-отаџбинском рату 1992–1995“ сутра у Источном Сарајеву
    9h 9m
    0
  • Делегација Европске комисије из Брисела данас у Општини Источна Илиџа
    21h 25m
    0