Громогласним аплаузом упућена подршка Србима на Косову и Метохији (ФОТО)

30.05.2023. 20:12
0
ИЗВОР: katera.news

Република Српска и сваки њен становник свим срцем стоје и саосећа се са српским народом и њиховим патњама на Косову и Метохији, поручено је након премијере документарног филма "Ако те се сјетим једном само", која је јуче одржана у Палама.

Након премијере, која је узбуркала емоције, јер се одвијала у вријеме у данима и сатима драматичних догађања на сјеверу Косова и Метохије, посјетиоци су имали прилику да се упознају са детаљима пројекта "Задужбина за Косово и Метохију".

Слика

Громогласним аплаузом окупљени посјетиоци су упутили симболичну подршку Србима који голоруки бране своју слободу на Косову и Метохији.

Премијери су присуствовали и чланови Србског сабрања Баштионик из Бање Луке.

Слика

Пројекцију документарног филма који говори о Косову, српском народу и њиховим патњама одрагизовало је Православно хуманитарно удружење Свети Сава Пале у сарадњи са Културно-спортским центром Пале.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
Станишић одговорио Божовићу Станишић одговорио Божовићу
Сутра у Палама концерт маестра Душана Секулића и бенда Сутра у Палама концерт маестра Душана Секулића и бенда
Најчитаније
  • Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
    21h 16m
    6
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 213 година: Главу дао, али Крајину није
    11h 47m
    6
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    20h 20m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    10h 17m
    11
  • ,,Глас Црногорца“ 1888: Јадран је опет србинско море, с њега ће доћи за српство спас
    14h 32m
    0