Хуманитарни концерт „Да Јована побиједи“ у Источном Сарајеву

07.06.2023. 17:12
0
ИЗВОР: katera.news

Хуманитарни концерт виолинисте и композитора Бењамина Рибића за помоћ у лијечењу Јоване Павловић из Лесковца биће одржан у уторак, 13. јуна, у сали Културног центра Источно Ново Сарајево.

Како су најавили из Културног центра Источно Ново Сарајево, концерт почиње у 19.00 часова, а на улазу ће бити постављена кутија за добровољни прилог.

Јована Павловић, 29-годишња виолинисткиња из Лесковца болује од најагресивнијег тумора на мозга, те је новац потребан за даље лијечење на Куби.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Отворена изложба ликовне колоније „Бели вук“ Отворена изложба ликовне колоније „Бели вук“
Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
Хуманитарни концерт за Дарка Мастила из Фоче вечерас у Културном центру Пале Хуманитарни концерт за Дарка Мастила из Фоче вечерас у Културном центру Пале
Најчитаније
  • Смртно страдало лице у саобраћајној несрећи у Рогатици
    10h 12m
    0
  • Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева
    12h 0m
    1
  • Михољдан `72 на Илиџи
    9h 53m
    0
  • Годинама без ротације: Учитељи у школама Сарајевско-романијске регије траже праведнији распоред рада
    6h 22m
    0
  • Писма читалаца: Повећана основица за војне инвалиднине, а кориснику стигло тек 2,28 КМ више
    10h 35m
    2