Игман наступа на два турнира ове седмице

23.08.2023. 18:04
0
ИЗВОР: sport-east.com

ОКК Игман ове седмице учествује на два турнира која ће се одржати у Зеници.

Данас и сутра ће женска селекција сениорки и јуниорки наступити на Фестивалу женске кошарке „Амна Фазлић“. Данас у 15:30 Игманке ће одиграти меч против екипе Челика, а зависно од резултата сутра ће имати дуел за прво или треће мјесто.

За викенд пионирке и пионири играју на Кенгур купу. Дјевојчице у суботу од 14:00 играју против Фојнице, те у другом колу против Бусоваче у 16:40. У недјељу пионирке од 10:20 играју против екипе Кенгур.

Пионири у суботу од 10:00 започињу такмичење четвртфиналним мечом са екипом Драгонс.

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
Боксерски спектакл у Источном Сарајеву: Распоред свих борби Боксерски спектакл у Источном Сарајеву: Распоред свих борби
Најчитаније
  • Смртно страдало лице у саобраћајној несрећи у Рогатици
    21h 45m
    0
  • Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева
    23h 33m
    1
  • Годинама без ротације: Учитељи у школама Сарајевско-романијске регије траже праведнији распоред рада
    17h 55m
    0
  • Михољдан `72 на Илиџи
    21h 26m
    0
  • Писма читалаца: Повећана основица за војне инвалиднине, а кориснику стигло тек 2,28 КМ више
    22h 8m
    2