Игману сребро на "Кенгур купу"

29.08.2022. 08:52
0
ИЗВОР: sportdc.net

Најмлађи полазници школе кошарке ОКК Игман из Источног Сарајева освојили су сребрну медаљу на овог викенда одржаном "Кенгур купу" у Зеници.

Игман је остварио двије побједе, а у финалу су поражени од Младог Марибора из Словеније.

У Источно Сарајево путује и награда за најбољег стријелца турнира, а припала је Лазару Малетићу.

Коментари 0
Повезане вијести
Лана Пудар освојила сребро на Европском првенству до 23 године Лана Пудар освојила сребро на Европском првенству до 23 године
Игман пружио јачи отпор, али Коњиц ипак иде на завршницу Игман пружио јачи отпор, али Коњиц ипак иде на завршницу
„Игманке“ првакиње Републике Српске „Игманке“ првакиње Републике Српске
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    4h 40m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    10h 41m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    2h 46m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    11h 37m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    18m
    0