Испред кафане у Сарајеву убијена пјевачица Елма Милано (25)

12.10.2019. 10:49
0
ИЗВОР: Srpska.info

Припадници Министарства унутрашњих послова Кантона Сарајево привели су већи број особа с циљем расвјетљавања убиства које су јутрос у зору догодило у кафани „Код амиџе“ у кругу пијаце „Хецо“, у сарајевском насељу Ступ, казао нам је извор близак истрази.

Како сазнаје Avaz жртва је 25-годишња Елма. Она је познатија као пјевачица Елма Милано. Очевидац каже да је синоћ у кафани била организована музика уживо, а да је дјевојка убијена испред кафане из ватреног оружја.

Незванично сазнајемо да истражитељи склапају коцкице злочина и да имају одређене индиције о починиоцу те да се око њега стеже обруч.

У току је увиђај, који ће трајати сатима. Како се могло видјети на лицу мјеста, истражитељи су пронашли мноштво доказа.

Коментари 0
Повезане вијести
Театар у сарајевских Срба Театар у сарајевских Срба
Андрићево Сарајево: Од фотографије на Требевићу 1961. до меморијалног комплекса 2026. Андрићево Сарајево: Од фотографије на Требевићу 1961. до меморијалног комплекса 2026.
Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева
Најчитаније
  • Мистерија нестанка најбогатије Београђанке свих времена
    14h 41m
    4
  • Осликан мурал војводи Славку Алексићу у Источном Новом Сарајеву
    9h 34m
    3
  • Служен помен генералу Младићу у Спомен-цркви Светог Великомученика Димитрија
    8h 50m
    0
  • Прије 96 годинa рођен блаженопочивши патријарх Иринеј
    1h 36m
    4
  • Вечерас помен генералу Младићу на темељима Саборног храма Христа Спаситеља
    14h 2m
    4