Из аута украдено 48.600 КМ

07.09.2022. 10:02
3
ИЗВОР: srna.rs

Полицијској управи Приједор пријављено је да је из возила марке „BMW“ украдено 48.600 КМ, саопштено је данас из ове управе.

По пријави, тешка крађа десила се у ноћи између понедјељка и уторка, 5. и 6. септембра, а возило је било паркирано у Улици Проте Матеје Ненадовића у Приједору.

Обавијештен је тужилац Окружног јавног тужилашва Приједор и полицијски службеници раде на расвјетљавању кривичног дјела.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    D pale 07.09.2022. 20:35
    Na kraju ce se ispostaviti da je sam sebe opljackao radi osiguranja I takvih gluposti.... Cuj drzao novac u autu I to preko noci pa ovo ni kusturica nebi rezirao.
  • Generic placeholder image
    киза 07.09.2022. 18:43
    Глупост је повјеровати да је новац био у возилу.
  • Generic placeholder image
    Seka 07.09.2022. 18:15
    Glupost, drzati toliki novac u autu
Повезане вијести
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Крађа у Сокоцу, отуђен новац Крађа у Сокоцу, отуђен новац
Представници Сарајевско-романијске регије на републичком филану Малих олимпијских игара у футсалу Представници Сарајевско-романијске регије на републичком филану Малих олимпијских игара у ...
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    4h 36m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    3h 16m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    19h 33m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    19h 58m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    4h 16m
    0