Избор најљепшег дворишта, балкона и простора заједнице етажних власника Источног Сарајева

05.08.2022. 17:57
0
ИЗВОР: katera.news

У организацији Удружењa грађана “Пробуди се” објављен је позив за такмичење за избор најљепшег дворишта, балкона и простора заједнице етажних власника у 2022. години у Источном Сарајеву.

Јавни позив отворен је поводом Сајма хране, пића, пољопривреде и предузетништва "Дани тикве" који ће бити одржани 9. и 10. октобра под покровитељством општина Источна Илиџа и Источно Ново Сарајево.

Биће изабрана по три најљепша дворишта, балкона и простора заједница етажних власника, а прва награда је 100 КМ за сваку од категорија.

Јавни позив отворен је до 15. августа 2022. године.

На позив се можете пријавити на телефон 065/909-008 или на линк ОВДЈЕ.

Коментари 0
Повезане вијести
Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље
„Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“ Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
Најчитаније
  • Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
    11h 8m
    6
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 213 година: Главу дао, али Крајину није
    1h 39m
    6
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    10h 12m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    9m
    11
  • ,,Глас Црногорца“ 1888: Јадран је опет србинско море, с њега ће доћи за српство спас
    4h 24m
    0