Јахорина биљежи пораст пословања од 25 одсто

18.02.2021. 17:10
4
ИЗВОР: nezavisne.com

Директор Олимпијског центра Јахорина, Дејан Љевнаић изјавио је јуче током одликовања на Међународним пословним сусретима у Сарајеву да је за 80 дана скијања скијало више од 170.000 скијаша у континуитету на 46 km ски стаза.

Љевнаић је одликован "Јубиларном наградом златна плакета за животно дјело" за, према ријечима организатора, огроман допринос у развоју бизниса у туризму у БиХ, региону и Европи.

Тим поводом директор Олимпијског центра Јахорина Дејан Љевнаић захвалио се за признање и додао да је посебно поносан на чињеницу да су упркос пандемији успјели задржати 2.000 радних мјеста.

- Срећан сам јер смо постали свјетски бренд и што као један од ријетких ски центара у Европи за рекреативно скијање чије се активности везују за регион, Европу и тржиште Кине биљежимо пораст пословног резултата за 25 одсто у односу на исти период прошле године - изјавио је Љевнаић.

Љевнаић је додао и да све заслуге приписује свом тиму због знања и искуства у области туризма и скијашког бизниса, те до 16 сати рада дневно и у најтежим временским условима.

 

Коментари 4
  • Generic placeholder image
    Haj 23.02.2021. 09:19
    Goreg direktora nisu mogli naci. Propali srbijanac u poslovanju na Kopaoniku nasao bazu na Jahorini.
    Njegova faca sve govori.
  • Generic placeholder image
    Анонимно 19.02.2021. 00:02
    Jubilarna plaketa za zivotno djelo!?
    Sta sve nece pasti ovim prevarantima i hostaoleru Panetu Skrbicu. A Ljevnajic da kaze koliko je OC platio ovu kvazi nagradu
    Ovo je ravno, po naivnosti, kad je onaj prodavao Vijecnicu!
  • Generic placeholder image
    Kovid 18.02.2021. 19:57
    25% zvanicno podigli promet u bolnici nezvanicno ko zna ... al nema veze bitno je da se lova uzme pa sa zelenim listom sve gazde za Beograd a mi kod kakvog dobrog travara, bronhije da zalijecimo
  • Generic placeholder image
    Akcijareakcija 18.02.2021. 17:57
    Paralelno su i bolnici Srbija digli promet za 25%
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Сутра у Источном Сарајеву стратешки округли сто Санкт Петербург- Република Српска Сутра у Источном Сарајеву стратешки округли сто Санкт Петербург- Република Српска
Током викенда рођено 11 беба у Болници „Србија“ Током викенда рођено 11 беба у Болници „Србија“
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    4h 15m
    2
  • Други напад на Илиџу не смије бити заборављен
    14h 29m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    14h 44m
    0
  • Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља”
    8h 47m
    0
  • Подршка Блануши да се око СДС-а окупе све странке које су против режима
    4h 43m
    1