Јокић донирао новац болници у Сомбору

25.04.2020. 20:36
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Српски кошаркаш Никола Јокић, члан НБА лигаша Денвера, поново је показао колико је скроман младић и колико не жели да буде у центру пажње.

Никола је уплатио значајну донацију медицинском центру "Доктор Радивој Симоновић" у родном Сомбору.

Вијест је потврђена Танјугу, али висина донације неће бити објављена, пошто је таква била Јокићева жеља. Oн чак није ни желио да се информација објави.

Јокић се на овај начин прикључио бројним српским спортистима који су помогли својој земљи у борби против пандемије корона вируса, међу којима су Новак Ђоковић, Дејан Станковић, Лука Јовић и многи други.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев нови трипл-дабл Јокићев нови трипл-дабл
Јокић у финалу за МВП нагарду Јокић у финалу за МВП нагарду
Нови трипл-дабл Николе Јокића Нови трипл-дабл Николе Јокића
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 10m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    21h 16m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    22h 57m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    18h 48m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    2h 9m
    0