Јокић поново бриљирао

09.11.2025. 10:07
0
ИЗВОР: srna.rs

Најбољи српски кошаркаш уписао је 32 поена, те по 14 скокова и асистенција у новом тријумфу свог тима "Денвер нагетса" над "Индијаном".

Кошаркаши "Денвера" побиједили су на свом паркету екипу "Индијане" резултатом 117:100 у НБА лиги.

Најзаслужнији за нови тријумф "Денвера" био је српски репрезентативац који је забиљежио трипл-дабл учинак, шести од почетка сезоне.

Јокић је овај резултат остварио за свега 32 минута на паркету и уз само четири промашаја из игре - 10/14. Са линије слободних бацања дао је 11/12.

Лидера су пратили Тим Хардавеј Џуниор са 17 поена и Пејтон Вотсон са 16, док су Кем Џонсон и Џулијан Стротер убацили по 12.

"Денвер" је пред својим навијачима у "Бол арени" оставио четврту побједу у низу и укупно седму од почетка нове НБА сезоне.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев нови трипл-дабл Јокићев нови трипл-дабл
Јокић у финалу за МВП нагарду Јокић у финалу за МВП нагарду
Нови трипл-дабл Николе Јокића Нови трипл-дабл Николе Јокића
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    12h 2m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    18h 52m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    17h 52m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 26m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 15m
    0