Још четири дана активан хуманитарни број 1403 за Тијану Радовић из Братунца

27.10.2022. 12:12
0
ИЗВОР: katera.news

Тијани Радовић из Братунца, која болује од акутне лимфобластне леукемије, потребна је наша помоћ.

Позивом на хуманитарни број 1403 дарујете једну КМ за њено лијечење.

У фебруару 2019. године Тијана је сазнала да болује од ове опаке болести и од тада почиње њена борба. Након дуге борбе која је трајала 12 мјесеци, у нади да су тешки дани иза ње, Тијанина жеља да живот настави тамо гдје је стала, није се испунила.

Почетком фебруара ове године постављена јој је дијагноза рецидива болести, и поново започиње лијечење.

Тијанина шанса за изљечење је трансплатација матичним ћелијама коју је неопходно обавити на једној клиници у Болоњи.

Породица до сада није имала потребу за скупљањем средстава, а за даљи наставак лијечења потребно је обезбиједити 160.000 хиљада евра.

Помозимо Тијани да добије шансу за живот!

Средства можете уплатити и  на сљедеће рачуне: 5514502573910858

IBAN: БА395514502873911197

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна акција за дјечака Марка Хуманитарна акција за дјечака Марка
М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“ М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“
Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију
Најчитаније
  • Најмлађи страдалници НАТО агресије: За 78 крвавих дана 79 дјечјих жртава
    17h 17m
    9
  • Данашњи дан најтежи је породици Тошовић: Марији је НАТО бомба убила бебу и супруга
    17h 17m
    1
  • Посне лазање са шпинатом
    7h 23m
    0
  • Драшко Станивуковић у притвору у Хрватској
    14h 38m
    0
  • Др Ковачевић: Важно је на вријеме препознати симптоме и започети лијечење туберкулозе
    12h 56m
    0