Кадети Србије изборили пласман на Свјетско првенство

31.03.2026. 20:01
0
ИЗВОР: srna.rs

Кадетска репрезентације Србије у фудбалу савладала је данас Швајцарску резултатом 2:0 и први пут се пласирала на Свјетско првенство у том узрасту.

Репрезентативци Србије у категорији до 17 година су побједом освојили друго мјесто у групи из Белгије, која је првим мјестом осигурала и учешће на Европском првенству.

Голове су дали Драган Анокић и Вилијам Милвуд.

Изабраници селектора Игора Матића наступиће на свјетском шампионату, који ће бити одржан у новембру у Катару.

Утакмица је играна данас у Панчеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Када се крварило, а ниоткуда помоћи – ко је притекао? Када се крварило, а ниоткуда помоћи – ко је притекао?
Србија креће ка Антарктику: Будућа поларна станица носиће име Милутина Миланковића Србија креће ка Антарктику: Будућа поларна станица носиће име Милутина Миланковића
У статусу избјеглице још око 23.500 људи - двије трећине Срби из Хрватске У статусу избјеглице још око 23.500 људи - двије трећине Срби из Хрватске
Најчитаније
  • Када се крварило, а ниоткуда помоћи – ко је притекао?
    2h 32m
    3
  • Живот и насљеђе Милутина Јањушевића: Професор, управник и симбол страдања
    16h 4m
    0
  • Други велики квиз на отвореном у Палама 25. августа
    18h 52m
    1
  • Одабрани најљепши балкон, двориште и фотографија Рогатице (ФОТО)
    18h 28m
    0
  • Божовић: Средства се дијеле по политичкој подобности, а не по потребама грађана
    22h 4m
    1