Камион слетио у провалију

31.05.2024. 19:46
0
ИЗВОР: аваз

Тешка саобраћајна незгода догодила се на улазу у Јабланицу када је камион слетио са цесте и пао у провалију, јављају федерални медији.

Возач је изгубио контролу, пробио заштитну ограду и пао у провалију, пише Аваз.

Како је јавио свједок незгоде, возач камиона је прошао без повреда.

Због ове незгоде се на овом путу саобраћај одвија успорено.

Коментари 0
Повезане вијести
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Свечани дефиле камиона и аутобуса прошао улицама Пала (ФОТО) Свечани дефиле камиона и аутобуса прошао улицама Пала (ФОТО)
Камион завршио у потоку на путу Власеница - Милићи Камион завршио у потоку на путу Власеница - Милићи
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    20h 26m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    14h 25m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 31m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    21h 22m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 3m
    0