У Источном Новом Сарајеву у уторак, 30. јуна биће одржана „Конференција беба“, на којој ће бити изабрано трочлано предсједништво.
Манифестација ће се одржати на Тргу Републике Србије са почетком у 19.00 часова.
Право учешћа имају дјеца рођена од 28.6.2025. до 28.6.2026. године.
Према програму манифестације у 19.00 часова планирано је окупљање и регистрација беба.
У 19.30 часова биће уприличена промотивна шетња беба и свих учесника.
У 20.00 часова биће проглашено трочлано предсједништво - најмлађа беба, најстарија беба и беба са највише браће и сестара.
Након тога ће услиједити забавни програм.