Крађа на излетишту у Рогатици

02.07.2025. 11:01
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Рогатица раде на расвјетљавању и проналаску извршиоца кривичног дјела „Крађа“, почињеног на територији општине Рогатица.

- Полицијској станици Рогатица јуче је пријављено је да је лице иницијала З.Р. из Кантона Сарајево, на излетишту у мјесту Жепа-Слап, општина Рогатица отуђило из торбе лицу одређен износ новца, златни накит и сат – саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Додају да је о свему обавјештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 41m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    44m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 27m
    1
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 48m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    17h 4m
    0