Лана Драгичевић освојила златну медаљу у Билећи

15.05.2021. 21:13
0
ИЗВОР: Катера

Карате клуб "Славија" из Источног Сарајева данас је наступио на регионалном карате првенству  за дјецу до 13 година старости одржаном у Билећи.

Такмичарка овог клуба Лана Драгичевић освојила је златну медаљу  у катама у категорији  младе наде 2008 годиште.

На регионалном  карате такмичењу у Билећи учешће је  узело 11 карате клубова и  139 такмичара.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу
Ивана Шпановић освојила златну медаљу у троскоку Ивана Шпановић освојила златну медаљу у троскоку
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    23h 40m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    9h 31m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 14m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    7h 42m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 15m
    1