Лана Драгичевић освојила златну медаљу у Билећи

15.05.2021. 21:13
0
ИЗВОР: Катера

Карате клуб "Славија" из Источног Сарајева данас је наступио на регионалном карате првенству  за дјецу до 13 година старости одржаном у Билећи.

Такмичарка овог клуба Лана Драгичевић освојила је златну медаљу  у катама у категорији  младе наде 2008 годиште.

На регионалном  карате такмичењу у Билећи учешће је  узело 11 карате клубова и  139 такмичара.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу
Ивана Шпановић освојила златну медаљу у троскоку Ивана Шпановић освојила златну медаљу у троскоку
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 26m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 32m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 27m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 23m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 25m
    0