Лана Пудар без пласмана у полуфинале

24.07.2021. 13:07
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Пливачица из Босне и Херцеговине Лана Пудар освојила је седмо мјесто у својој квалификационој групи у првом наступу на Олимпијским играма.

Мостарка је у трци 100 метара лептир остварила вријеме 58.32, што је далеко од најбољих резултата из ове сезоне. Очито да је трема и недостатак искуства утицала на наступ талентоване пливачице, па је на крају освојила 19. мјесто.

Пудар није успјела, а права је штета јер да је поновила времена из Београда и Рима могла је у полуфинале.

Коментари 0
Повезане вијести
Ратним заставама тзв. Армије БиХ и покличима "Алаху екбер" опет застрашују српске повратнике Ратним заставама тзв. Армије БиХ и покличима "Алаху екбер" опет застрашују српске повратнике
Грађани све гладнији, трговци све богатији Грађани све гладнији, трговци све богатији
Лана Пудар освојила сребро на Европском првенству до 23 године Лана Пудар освојила сребро на Европском првенству до 23 године
Најчитаније
  • Фирма “Konstrukcije Monting” запошљава раднике у стални радни однос
    19h 48m
    3
  • У току претреси на 13 локација, осам лица ухапшено
    20h 19m
    2
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    23h 45m
    2
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    13h 10m
    0
  • Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
    12h 28m
    0