Лице из Трнова лице лишено слободе због пријетњи по живот

10.06.2026. 10:12
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Трново лишили су слободе лице иницијала Д.Ш. из Трнова – ФБиХ, због основа сумње да је починило кривично дјело „Угрожавање сигурности“.

Како је саопштено из Полицијске управе Источно Сарајево, лице се сумњичи да је јуче у једном угоститељском објекту на подручју Трнова упутило пријетње по живот лицу употребом оружја и сјекире.

- О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево – саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Припадници ПУ Источно Сарајево сутра дарују крв Припадници ПУ Источно Сарајево сутра дарују крв
Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ
Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
Најчитаније
  • Станишић одговорио Божовићу
    11h 26m
    6
  • Тачно 115 ријечи које су промијениле ток историје (ФОТО)
    13h 39m
    13
  • На данашњи дан се српска застава вијорила на Бијелој кући
    9h 32m
    3
  • Лукавац-93 - Сa гaрдистима на Игману
    18h 45m
    2
  • На данашњи дан нападом Аустроугарске на Србију почео Први свјетски рат
    18h 40m
    0