Лицу из Пала упућиване поруке увредљивог садржаја путем телефона и „Фејсбука“

10.09.2024. 12:48
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Пале јуче је пријављено да је непопознато лице или више њих путем смс порука и друштвене мреже „Фејсбук“ упућивало поруке увредљивог садржаја лицу из Пала, као и блиским члановима породице.

Како су саопштили из Полицијске управе Источно Сарајево, лице је поруке увредљивог садржаја добијало у временском периоду од 1.11.2023. године до данас, што је код пријавитеља изазвало осјећај угрожености.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево и у току је предузимање свих мјера и радњи на расвјетљавању кривичног дјела „Прогањање“.

Коментари 0
Повезане вијести
Лице из Трнова лице лишено слободе због пријетњи по живот Лице из Трнова лице лишено слободе због пријетњи по живот
Претреси у Источном Новом Сарајеву и на Палама у оквиру истраге покушаја убиства Претреси у Источном Новом Сарајеву и на Палама у оквиру истраге покушаја убиства
Позоришни фестивал „Аска“ у Палама Позоришни фестивал „Аска“ у Палама
Најчитаније
  • Заборављени коријени: Манастир Завала (Попово Поље)
    40m
    0
  • Није требало да убијемо попа
    18h 18m
    1
  • Лице из Трнова лице лишено слободе због пријетњи по живот
    23h 13m
    0
  • Предузеће из Рогатице оштећено за више од 14.000 КМ
    23h 12m
    0
  • Херцеговина не заборавља Благоја Братића: Гроф који је сачувао Пелеа
    14m
    0