Локална заједница задовољна сарадњом са полицијом у Источном Сарајеву

10.02.2025. 14:51
3
ИЗВОР: katera.news

Сарадња Полицијске управе Источно Сарајево и Града Источно Сарајево је добра и као таква биће настављена и у будућности са циљем подизања стања безбједности на виши ниво, оцијенили су данас начелник Полицијске управе Источно Сарајево Бранимир Шеховац и градоначелник Града Источно Сарајево Љубиша Ћосић.

Они су на састанку констатовали да је стање безбједности на подручју Града Источно Сарајево задовољавајуће, те да значајну улогу у раду полицијских службеника и унапријеђењу заштите имовине грађана и одржавања јавног реда и мира има постојећи систем видео-надзора, а договорено  је и унапређење постојећег система у наредном периоду, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Такође, разговарано је и о сарадњи полиције и локалне заједнице, као и о реализацији пројекта изградње новог објекта Полицијске управе са сједиштем у Палама.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Smijesno 11.02.2025. 13:04
    Mene peglaju sto mi je prozor zatamnjen, a ljudi voze robu niko ih ne dira vazi vazi😂
  • Generic placeholder image
    J.D. 11.02.2025. 12:04
    Jole, 100 posto si u pravu
  • Generic placeholder image
    JOLE 11.02.2025. 08:54
    Tačnije, lokalni vlastodršci zadovoljni kako policija čuva njihove imterese, njihove sponzore iz kriminalnog miljea i kako policija ništa ne radi na istragama kriminala u redovima vladajućih. O ubistvima nedužnih, nesigurnosti običnog čovjeka, reketiranju i sl. ne bi ni riječi!
Повезане вијести
Одржана свечана академија поводом Дана и славе града Источно Сарајево (ФОТО) Одржана свечана академија поводом Дана и славе града Источно Сарајево (ФОТО)
Општина Источно Ново Сарајево покровитељ филма о чувеном доктору Лазићу Општина Источно Ново Сарајево покровитељ филма о чувеном доктору Лазићу
Пријављена крађа грађевинских машина на Јахорини Пријављена крађа грађевинских машина на Јахорини
Најчитаније
  • Опљачкана бензинска пумпа у Источној Илиџи
    22h 34m
    0
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    31m
    1
  • Мијењају се цијене у ресторану Парламента БиХ, кафа ће коштати 1.5 КМ, телеће печење "чак" 6.5 КМ
    19h 5m
    1
  • Источна Илиџа: Одлука о именовању привременог управника етажних власника за некретнине
    18h 29m
    2
  • Ратним заставама тзв. Армије БиХ и покличима "Алаху екбер" опет застрашују српске повратнике
    21h 47m
    8