„Луткајуће позориште“ наступа на „Конференцији беба“ у Источној Илиџи

21.06.2023. 11:11
0
ИЗВОР: katera.news

„Луткајуће позориште“, које дјелује при Удружењу драмских умјетника Републике Српске са жељом да буде луткарско и путујуће, представиће се публици у Источној Илиџи у сриједу, 28. јуна.

Они ће, уз свој мото „Јури, плови, лети свијетом, куће су му путујуће, увијек с' лутком и дјететом“, на манифестацији „Конференција беба“ извести представу „Вријеме за бајку“, у режији Саше Терзића.

Весела манифестација „Конференција беба“ биће уприличена од 19.00 часова на Шеталишту „Др Миодраг Лазић“, а уз подршку многобројних спонзора и Општине Источна Илиџа, Омладински савјет „Источна Илиџа“ бираће трочлано предсједништво беба, наградити бебу са највише браће и сестара, као и тату који побиједи у такмичењу у брзом пресвлачењу бебе.

Осим „Луткајућег позориште“ из Бањалуке, наступаће и малишани из вртића „Нова радост“, „Машин свијет“ и „Игра ми је храна“.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Представници Општине Источна Илиџа на обиљежавању крсне славе општине Пантелеј (ФОТО) Представници Општине Источна Илиџа на обиљежавању крсне славе општине Пантелеј (ФОТО)
Општина Источна Илиџа потписала уговор са фирмом ГП „Пут“ Општина Источна Илиџа потписала уговор са фирмом ГП „Пут“
У Општини Источна Илиџа одржан састанак Форума за безбједност У Општини Источна Илиџа одржан састанак Форума за безбједност
Најчитаније
  • У кориту Миљацке пронађено тијело старијег мушкарца
    16h 33m
    0
  • Улична трка у Источном Сарајеву окупила такмичаре из седам земаља
    9h 39m
    1
  • Огласила се полиција о нападу на Бранислава Бореновића
    19h 4m
    2
  • Радник из БиХ пао са скеле и погинуо
    16h 30m
    0
  • "Фамос" именовао новог тренера: Шешлија се вратио на клупу!
    15h 47m
    0